WordPress, Webflow, WIX

Oleme spetsialiseerunud peamiselt WordPress sisuhaldustarkvarale. E-poodide puhul kasutame WordPress e-poe liidest WooCommerce. Statistika järgi on see sisuhaldustarkvara (CMS) maailma levinuim, millele ettevõtted oma veebilehed ja e-poed arendavad. Lisaks on olemas mitmeid muid mugavaid platvorme, millele oleme arendanud. Nendest tuntumad on Webflow ja WIX.

Sisuhalduseks valitud platvorm loeb

  • Kogemused on näidanud, et tihtipeale need platvormid, mis lubavad kerge vaevaga isevalmivaid veebilehti luua on hiljem korralikuks peavaluks. Ka lubadustesse, kus AI teeb 5 minuti jooksul ettevõttele veebilehe valmis, tasub suhtuda skeptiliselt.

01

Jätkusuutlikkus

Sisuhaldusplatvormi jätkusuutlikkus tähendab mitut asja. Esiteks, võimekas sisuhaldusplatvorm loob eelduse selleks, et sellega saab integreerida erinevaid mooduleid ning platvorme (CRM, ERP jms), mida ettevõte kasutab. Teiseks, hea on valida sisuhaldusplatvorm, mis on kaua aega olnud turul ja käib pidevalt tehnoloogiliste uuendustega kaasas. Kolmandaks, head sisuhaldusplatvormi kasutavad paljud, ja see tähendab, et kunagi ei teki puudust sobiva arendaja või disaineri leidmiseks.

02

Investeeri 1x

Oleme korduvalt puutunud kokku olukorraga, kus ettevõte on endale loonud uue veebilehe mõnele toredale platvormile. Seda platvormi võis keegi soovitada, või siis jäi ettevõtte juht lihtsalt reklaami ohvriks. Tuhanded eurod investeeritud, uus veebilehekülg avaldatud. Kuni mõne kuu pärast selgub, et veebilehe sisu haldamine on tülikas ja keeruline, pidevalt läheb midagi katki, vähesed inimesed tunnevad seda platvormi, arendajaid on raske leida. Kuni juhtub see, et nüüd on ettevõte olukorras, kus kõik tuleks teha algusest peale, uuesti töösse investeerides.

03

Mugav sisuhaldus

Kodulehe lood sa oma ettevõttele, oma äri edendamiseks. Mõtle sellele, kes on need inimesed, kes seda haldavad. Kas nendele inimestele on see platvorm tuttav ja kui lihtne on seda õppida. WordPress sisuhaldustarkvara on äärmiselt lihtne, WIX on samuti lihtne. Webflow vajab natuke harjumist. Seevastu Drupal on võimekas platvorm keerukamate veebide ehitamiseks, aga igapäevane sisuhaldamise osa on raskendatud. Samuti ütlevad kasutajad, et Joomla on samuti ajast ja arust. Seega, mõtle hoolikalt mugavale sisuhaldamisele.

Platvormide omadused

WordPress

WordPress on ettevõtete seas armastatud just seetõttu, et see on ülimalt paindlik ja kasutajasõbralik, võimaldades kõigil hõlpsasti luua ilusaid veebilehti. Selle tohutu valik pluginaid ja teemasid tähendab, et saab kodulehe täpselt sobivaks kohandada, ilma põhjalike tehniliste teadmisteta. Statistika järgi on WordPress ettevõtete poolt kõige kasutatavam sisuhaldusplatvorm kogu maailmas.

01

Webflow

Webflow sisuhaldustarkvara märksõnadeks võiks öelda disaini vabadus ja koodivaba arendus. Webflow on üsna värske tulija, võimaldades luua silmapaistvalt professionaalseid veebisaite ilma mahuka koodita. Webflow sobib nendele, kellele meeldib intuitiivne lohistamise-liides (drag-n-drop) ning samas vajadusel ei ole probleem ka ise koodi hallata. Ehk sobib nii võhikule, disainerile kui ka arendajale.

02

WIX

WIX on turul olnud kaua aega. Võiks öelda, et WIX sisuhaldustarkvara oli üks esimesi, kes hakkas looma kasutajaliidest, mis oleks hästi lihtne ja lollikindel. Mõeldud inimestele, kes ei taha midagi kodeerimisest kuulda ja tahavad kogu veebilehe visuaalselt elemente lohistades kergelt luua. Seetõttu sai see väga kiiresti paljude ettevõtete lemmikuks.

03

Põnevaid fakte platvormide kohta

WordPressi üllatav algus

WordPress loodi algselt lihtsa blogimiseks mõeldud platvormina 2003. aastal. See on nüüd kasvanud maailma populaarseimaks sisuhaldusplatvormiks, mida kasutab üle 40% kõigist veebilehtedest, näidates, kuidas väikesest projektist võib saada interneti hiiglane.

Joomla! vabatahtlikud

Joomla! sündis 2005. aastal ja see sündis erimeelsustest Mambo fondiga, mis oli selle eelkäija. See on ainulaadne platvorm, mis sai kuulsaks oma tugeva vabatahtlike kogukonna poolest, mis on aidanud platvormil püsida konkurentsivõimelisena, pakkudes tasuta, avatud lähtekoodiga lahendust miljonitele veebilehtedele üle maailma.

Drupal akadeemiline taust

Drupal sai alguse 2001. aastal Dries Buytaerti akadeemilisest projektist, mille eesmärk oli luua väike sisevõrgustiku keskkond ülikooli ühiselamu elanikele. Täna on see võimas, paindlik platvorm, mida kasutatakse mitmesuguste veebilehtede, alates isiklikest blogidest kuni suurte ettevõtete ja riigiasutuste veebikeskkondadeni. Drupal on kõige levinud platvorm, mida riigiasutused oma keskkondade arendamiseks eelistavad.